Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

rozwod2

Rozwód jest zazwyczaj sytuacją trudną, powodującą kryzys. W takiej sytuacji dotychczasowe sposoby rozwiązywania problemów,  są niewystarczające,  a dotychczasowe życie, codzienne funkcjonowanie  jest zaburzone i pozostaje w nierównowadze.  Kryzys jest sytuacją, która wymaga zmiany, mądrych decyzji. Kryzys w sytuacji okołorozwodowej niesie ze sobą wiele zagrożeń, możliwych dodatkowych strat, nie tylko finansowych.  Dużym niebezpieczeństwem i dodatkową stratą jest angażowanie dzieci w konflikt rodziców, czyli walka z partnerem przy użyciu dzieci. Zdarza się, że zaangażowani w walkę dorośli, nie są  w pełni świadomi, krzywdy jaką wyrządzają dodatkowo swoim dzieciom.

Naszym celem jest umożliwienie ludziom, którzy znajdują się w takiej sytuacji, przeprowadzenie rozmowy, która pomoże znaleźć rozwiązanie trudnej sytuacji.  Rozmowy, która będzie przebiegać bezpiecznie i efektywnie.

 

Proponujemy wsparcie dla osób, które:
- są przed rozwodem - wahają się, nie wiedzą, jakie znaleźć rozwiązanie swojej sytuacji
- są w trakcie rozwodu
- są po rozwodzie
Nasza firma proponuje kompleksową usługę.  Proponowane przez nas obszary wsparcia:
- prawnik
- psycholog
- mediator
- doradca zawodowy
- doradca finansowy

… bo każdy problem ma rozwiązanie.