Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Naszą misją jest pomoc klientowi w każdym aspekcie naszego działania, w pozostałych przypadkach jeśli my nie będziemy mogli ci pomóc, to powiemy, gdzie taką pomoc możesz uzyskać.

Firma ADR-SZKOLENIA-MEDIACJE-DORADZTWO realizuje usługi z zakresu kompetencji miękkich.
Jak pokazują najnowsze wyniki badań (w projekcie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości „Foresight kadr nowoczesnej gospodarki”), zauważalny jest ciągły wzrost znaczenia tzw. kompetencji miękkich (soft skills). W ciągu najbliższych lat będą w znacznym stopniu wzmacniać i wspierać efektywność wykorzystania nabywanej wiedzy i doświadczenia.
Z myślą o Państwa firmie i pracownikach, dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu, przy wsparciu innowacyjnych metod, nasze działania rozwijają potencjał pracowników, motywują do efektywniejszej pracy, i pomagają zachować równowagę między pracą a życiem osobistym.
Naszą ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych. Jeżeli potrzebujesz wsparcia, pomocy, wzrostu efektywności osobistej, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.
Zmiana jest nieodłączną częścią naszego życia – nie boimy się zmian, gdyż zmiana to szansa na coś lepszego. Pomagamy przebudować relacje ze sobą, swoimi celami, jak również z otoczeniem. Jeżeli taka zmiana jest potrzebna.